SZKOLENIA

„Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski” (Benjamin Franklin).

Opierając się na najlepszych systemach szkoleniowych, a przede wszystkim na swoich, autorskich metodach ( Creative Training Approach TM) i praktycznych doświadczeniach dostarczamy skuteczny kontent dla firm i osób indywidualnych.

  • Zarządzanie projektami, to umiejętności, których nie nauczysz się inaczej, jak tylko pracując z projektami. Praktyka czyni mistrza.

Możemy pomóc w poznaniu najważniejszych zasad opracowywania projektów, pisania wniosków o dofinansowanie, realizacji działań, prowadzenia rozliczeń i sprawozdawczości, monitorowania postępów i kontroli, promocji i upowszechniania rezultatów. Wskażemy punkty krytyczne i zagrożenia, zwrócimy uwagę na kluczowe czynniki sukcesu.

Łączymy teorię z praktyką. Opieramy się na rzeczywistych case studies, zarówno tych pozytywnych, jak i wszystkich negatywnych, bo nie popełnia błędów tylko ten, który nie robi nic.

  • 3P – Practice, Product, Pleasure©, muzyczno-filmowe warsztaty pozwolą poczuć się, jak gwiazda w Hollywood, na czerwonym dywanie, w blasku fleszy.

W luźnej atmosferze i w niekonwencjonalny sposób wskażemy drogę do tajników kreatywnego myślenia, przełamywania oporów i łamania barier, rozwiązywania problemów, walki ze słabościami i podejmowania nowych wyzwań.

Nauka przez kreatywną zabawę to również najlepszy sposób do poznania członków zespołu i jego integracji.

  • Nowoczesne media w strategii informacyjnej, to umiejętne wykorzystanie przestrzeni cyfrowej, gdzie obecnie koncentruje się większość aktywności społecznej.

Nasze warsztaty pozwalają zrozumieć zasady funkcjonowania narzędzi, jakimi są media społecznościowe i efektywnie je wykorzystać w budowaniu strategii informacyjnej i komunikacji. Nauczymy zasad tworzenia poprawnego kontentu zamieszczanych postów, zdjęć i filmów, zasad identyfikacji wizualnej, podstaw prawa autorskiego, podstaw marketingu, Public Relations, budowania strategii komunikacji w określonym okresie czasu.

Dostarczymy uczestnikom kompetencji w zakresie tworzenia „press pack’ów”, autoprezentacji, podstaw komunikacji interpersonalnej i wystąpień publicznych.

Opierając się na najlepszych systemach szkoleniowych, a przede wszystkim na swoich, autorskich metodach dostarczamy skuteczny kontent dla firm i osób indywidualnych.