STRATEGIA

Jesteśmy z show biznesu, współpracujemy i istniejemy dzięki mediom, żyjemy z tego, że o naszej pracy jest głośno. Łączymy nasze marki produktowe w kompleksowe rozwiązania dla firm.

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) – to strategia biorąca pod uwagę odpowiedzialność firmy za wpływ, jaki ma na pracowników, klientów, akcjonariuszy, społeczności lokalne oraz środowisko naturalne.

To także wkład biznesu w realizację polityki zrównoważonego rozwoju gospodarczego, którego elementem jest ustawowy obowiązek prowadzenia ekologicznych, publicznych kampanii edukacyjnych, a ten dotyczy każdej firmy wprowadzającej na rynek produkty w opakowaniach.

Pomożemy w realizacji strategii prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych, artystycznie i efektywnie.

Zaplanujemy, wyprodukujemy i zrealizujemy całość autorskiej, profesjonalnej kampanii promocyjnej lub społecznej. Opracujemy kontent, scenariusze, wyprodukujemy filmy i klipy (grafika, zdjęcia, animacje), muzykę (kompozycja, produkcja nagrań), zorganizujemy imprezy, konkursy i inne akcje angażujące odbiorców, które składają się na strategię. Zaangażujemy ambasadorów kampanii spośród gwiazd muzyki, filmu, mody.

Podpowiemy, jak zwiększać budżet strategii marketingowej łącząc je z obowiązkowymi kampaniami edukacyjnymi.

  • Strategia marketingowa – jak stworzyć skuteczną strategię marketingową firmy i wykorzystać ją w codziennych działaniach, jak budować wizerunek, jak pozycjonowa
  • Twoją markę? My wiemy, jak to zrobić.

Pomożemy w opracowaniu kompleksowej strategii marketingowej, strategii wizerunku firmy zgodnie z Twoją strategią rozwoju. Zaplanujemy i przeprowadzimy działania Public Relations, promocyjne i wizerunkowe, zwiększymy zasięg w mediach, opracujemy foldery, plakaty, strony www, opracujemy kontent i przeprowadzimy działania w mediach społecznościowych.

Angażujemy gwiazdy. Chętnie pomożemy w znalezieniu ambasadora marki i w negocjacjach z gwiazdami muzyki, filmu, mody, z którymi na co dzień pracujemy, jako kompozytorzy, producenci muzyczni, agenci i menadżerowie gwiazd, właściciele marki On Camera International Film Events.

Napiszemy i wyprodukujemy dla Was przebój – profesjonalną piosenkę firmową w jakości radiowej, która może być jej muzycznym logotypem, elementem promocji marki produktowej lub tylko motywem muzycznym akcji promocyjnej.

Będzie o Was głośno. Z nami Twoja marka wyróżni się na rynku i odniesie biznesowy sukces.