Paweł

Paweł Gawlik (Paul Gavlic) jeden z najbardziej wszechstronnych kompozytorów muzyki filmowej, rock, jazz, muzyki elektronicznej i pop. Jeden z najpopularniejszych obecnie kompozytorów piosenek dla dzieci. Producent muzyczny, który od 25 lat współtworzy europejską scenę muzyczną. Zdobywca wielu nagród w tym 9 diamentowych, 5 platynowych i 2 złotych płyt. Reprezentowany na świat przez nowojorską Metropolis Artist Agency.

Współpracował między innymi z: Grzegorzem Ciechowskim i Republiką, Ireną Santor, Avici, Marylą Rodowicz, Kayah, Ryszardem Rynkowskim, Grzegorzem Turnauem, Stanisławem Sojką, Małgorzatą Ostrowską, Justyną Steczkowską, Edytą Bartosiewicz, Dorotą Dodą Rabczewską, Kasią Kowalską oraz z zespołami takimi jak: ONA, Perfect, IRA, Budka Suflera, Kombi, Manaam, Volver i Mariusz Totoszko. Zagrał ponad 2000 koncertów (70 międzynarodowych głównie z Avici).

Twórca muzyki do znanych gier komputerowych i filmów takich jak: Battle Strike, Combat Wings, Disco Polo (2015), Teczki (2007), Raj u Stopy (2005). Jest również autorem muzyki do sztuk teatralnych np. „Porwanie Sabinek” oraz „I tak Cię kocham” w warszawskim Teatrze Kamienica.Można śmiało powiedzieć, że jest specjalistą w epickiej muzyce batalistycznej.

Przez ponad 13 lat muzyk, producent i współtwórca legendarnej punk rockowej grupy KSU. Twórca takich projektów muzycznych jak Das Moon, Wet Fingers, Analog, Dawid Kwiatkowski, Saszan oraz wielu innych. Ze względu na fakt, że ponad 100 utworów powstało we współpracy z Paris Music/ Universal Publishing, jego utwory wykorzystywane są w filmach i programach telewizyjnych (np. film fabularny w reż. Janka Komasy Sala Samobójców, Pomnik czy program TVN Strefa 11 itd.).

Jego utwory mają już ponad 500 000 000 odsłon w serwisie YouTube, a płyty z jego kompozycjami sprzedały się w milionach egzemplarzy. Jeden z najlepszych w Polsce reżyserów dźwięku zapraszany i rekomendowany do współpracy między innymi przez zdobywcę nagrody Grammy Jacka Gawłowskiego producenta „Night in Calisia” Włodka Pawlika.

Kompozytor cieszy się niezwykłą popularnością wśród dzieci za kultową serię piosenek dla dzieci: „Idziemy do ZOO”, „Krówka Muuufka”, „Mucha Łakomczucha” i inne z tej serii. Większość polskich maluchów uwielbia jego piosenki, a do anegdoty przeszła sytuacja z Kalisza gdzie mama 8 miesięcznej dziewczynki powiedziała, że jej dziecko umie powiedzieć samodzielnie 3 słowa: „mama, tata i ZOO”.

Epic & Battle film music themes- demo (tematy batalistyczne i epickie)

Romantic film music themes- demo (tematy romantyczne)

SF, electronic and modern music themes- demo (tematy nowoczesne, elektroniczne, cyber punk oraz SF)

Theatre music demo- Modern (muzyka teatralna nowoczesna)

Theatre music demo – Classical (muzyka teatralna w ujęciu klasycznym)