FILM/VIDEO

Stworzymy dla Państwa filmy reklamowe, wizerunkowe i produkcję spotów, ale też tworzenie animacji reklamowej w 2D/3D.

Zaczynamy naszą pracę od gruntownego wywiadu – podstawą jest wysłuchanie Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Razem z Tobą ustalimy najważniejsze punkty oraz wartości płynące z opowiadanej historii. Nasi specjaliści przełożą te elementy na język filmu, który osadzimy w konkretnym czasie oraz przestrzeni odpowiedniej do Twojej wizji. Zajmujemy się produkcją filmową kompleksowo – od stworzenia scenariusza, przez formę, aż po dogranie obrazu i dźwięku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi możemy urozmaicić film wyjątkowymi ujęciami. Filmowanie z powietrza dronem/zdjęcia z lotu ptaka w połączeniu z doskonałą jakością obrazu, interesującymi zbliżeniami i przejściami stworzy efekt, na jaki czekasz.

Nasze usługi obejmują realizację i produkcję filmów reklamowych, video marketing, branding i bilboardy sponsorskie. Wspieramy marki i pomagamy w dystrybuowaniu treści oraz zdobywaniu nowych odbiorców. W zakresie naszej oferty znajdują się filmy korporacyjne budujące markę i opowiadające o codziennym życiu firmy. Dla firm oferujemy również filmy instruktażowe i szkoleniowe BHP.

Gavlic Group na stałe współpracuje z nowojorską firmą produkcyjną Sparrow Lane Productions LLC, z którą wspólnie współprodukuje amerykańskie filmy fabularne na rynek światowy oraz platformy VOD takie jak: Netflix, Amazon Prime, Apple TV.